PiS krytykuje "niepoważną deklarację" PO


głosiciel klubu PiS Mariusz Błaszczak uważa, że twierdzenie marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego, iż szefowanie komisji nadzwyczajnej ds. zmiany konstytucji oddałby on opozycji, nie jest poważną deklaracją. Zdaniem PiS, także pomysł premiera Donalda Tuska dotycząca zmiany konstytucji ma profil propagandowy.

Uroczystości żałobne ku czci arcybiskupa Mirona


W Hajnówce (Podlaskie) odbyły się w środę uroczystości żałobne w 40. dzień od śmierci prawosławnego arcybiskupa Mirona Chodakowskiego, który zginął w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.

"Tusk stchórzył. Oddał mecz walkowerem"


Działacze Solidarności Stoczni Gdańsk zakończyli trwającą od piątkowego popołudnia pikietę w pobliżu kamienicy w Sopocie, dokąd mieszka premier Donald Tusk. Związkowcy, którzy dyżurowali w rozbitych przez siebie namiotach, domagali się dyskusji z szefem rządu m.in. na temat przyszłości ich zakładu. Premiera i jego rodziny za pośrednictwem weekend nie było choć w domu.

Krzysztof Janik: Olewnik? Nie wiem, nie słyszałem


- Nie pamiętam, nie słyszałem, znam sprawę ale wręcz z mediów - tak byli ministrowie rządu Leszka Millera, Krzysztof Janik i Zbigniew Sobotka, odpowiadali na pytania komisji do zbadania sytuacja porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika.

W komendzie znaleziono truchło policjanta


blisko godziny 16 w jednym z pokoi służbowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim znaleziono materia policjanta. - Do późnego wieczora na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator rejonowy. - Ich wstępne rozmowy będą znane w niedzielę - mówi tvn24.pl pretendent Sławomir nieodzowny z zespołu prasowego lubuskiej policji.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Nasze biuro nieruchomości działa szczególnie na terenie żar i okolic. Posiadamy

nieruchomości żary

w stałej ofercie. Z nami znajdziesz odpowiednie mieszkanie żary czy dom na terenie żar lub w pobliżu żar.