Uważajcie na śnieżyce


Obfite opady deszczu i porywisty wiatr - to pogodowy scenariusz na najbliższe dni. Meteorolodzy ostrzegają też nim gwałtownymi śnieżycami, które z zachodu nadciągają do naszego kraju.

Nadchodzi wielka senność


W najbliższych godzinach źle się poczujemy. Synoptycy zapowiadają niezwykle szybki obniżenie ciśnienia, który zaowocuje bólami głowy, sennością i ogólnie złym samopoczuciem. oprócz tego, spodziewać się należy wzrostu temperatury i niezwykle silnego wiatru. I ponownie sypnie śnieg.

Tornada pustoszą USA


Przedmioty wirujące w powietrzu, pozrywane dachy i linie energetyczne - to skutki trąby powietrznej, jaka przeszła za pośrednictwem Oklahomę. Za pomocą telefonów komórkowych niesamowite i niebezpieczne upiór atmosferyczne zostało nagrane przez wielu Amerykanów.

Takiej zimy nie było od lat


- Tegoroczna zima była najmroźniejsza i w największym stopniu śnieżna od wielu lat - poinformowali w pierwszy dzień tygodnia specjaliści z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Jak dodali, w skali kraju występowały atoli spore różnice.

Zimowy weekend. Wypadki na drogach


Zima nie odpuszcza. dzisiaj w nocy w Polsce temperatury spadły parę stopni poniżej zera. Na wschodzie kraju spadło nawet kilkanaście centymetrów śniegu. Na drogach zalega bachorze pośniegowe. milicja apeluje o ostrożność - tak, by było jak bynajmniej wypadków podobnych do tego, jaki pył punkt niedaleko Grajewa (woj. podlaskie). Ślisko było też w Mostkach (woj. lubuskie), gdzie tir zmiażdżył mechaniczny koń osobowy.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Nasze biuro nieruchomości działa szczególnie na terenie żar i okolic. Posiadamy

nieruchomości żary

w stałej ofercie. Z nami znajdziesz odpowiednie mieszkanie żary czy dom na terenie żar lub w pobliżu żar.