"Avatar" przegrywa z Irakiem


Chociaż "Avatar" jest typowany w charakterze pupil Oscarów, to nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA) wolno uznać dla filmu jako stracone. błona fotograficzna Jamesa Camerona poniósł klęskę. Lepiej poszło zaś filmowi autorstwa byłej żony Camerona.

"Tandeta". niemczyzna reżyser wygwizdany


festiwal w Berlinie przezornie zmierza ku końcowi, ale czwartkowe premiery jeszcze raz rozgrzały emocje widzów. Tym razem w miejsce burzy oklasków, po pokazie prasowym filmu. Oskara Roehlera "Jew Suss - Rise and Fall" rozległo się zbiorowe buczenie dezaprobaty. Jeszcze przeciętny film w tegorocznym konkursie nie miał tu tak negatywnego przyjęcia.

"Katyń" chce obejrzeć wykapany faktyczność


Po tragedii w Smoleńsku zapędy filmem "Katyń" wtem wzrosło. Światowe telewizje zasypują TVP pytaniami o opcja jego emisji "Katyń". Jak przedtem chcą go dać zobaczyć telewizje: litewska, portugalska, kanadyjska, ukraińska, macedońska i amerykańska.

"Dali z siebie wszystko"


"Niezapomniane przeżycie, dali z siebie wszystko" - fani Depeche Mode ze środowego koncertu - pierwszego w Polsce - wychodzili pełni zachwytu. Ale na tym nie koniec. W czwartkowy wieczór na scenie łódzkiej Atlas Areny brytyjska skład da dodatkowy koncert.

Wonder pomoże Coelho przechowywać we wnętrzu pokój


Niewidomy od urodzenia popularny muzyk Stevie Wonder został 11. już Posłańcem Pokoju ONZ. Tym samym dołączył do grona takich osobistości jak m.in. Paulo Coelho.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Nasze biuro nieruchomości działa szczególnie na terenie żar i okolic. Posiadamy

nieruchomości żary

w stałej ofercie. Z nami znajdziesz odpowiednie mieszkanie żary czy dom na terenie żar lub w pobliżu żar.