MSP w ciągu miesiąca wypracuje wersja sprzedaży 13 proc. akcji Lotosu


ministerium Skarbu Państwa w ciągu miesiąca wypracuje typ sprzedaży 13 proc. akcji Lotosu - powiedział dziennikarzom w czwartek podsekretarz skarbu Mikołaj Budzanowski.

Na zamknięciu WIG zyskał 0.165%


W swoim ostatnim sparingu poprzednio wznowieniem rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy Odra Wodzisław pokonała w Świerklanach 1. ligowy GKS Katowice 4:0 (2:0).

Polska w czołówce globalnych klimatycznych negocjacji ONZ


Rzeczpospolita Polska jest jednym z czterech kluczowych negocjatorów nowego światowego klimatycznego ładu z ramienia Unii Europejskiej. jeszcze do 11 czerwca w Bonn nękać się będzie kolejna sesja negocjacji klimatycznych ONZ. Przedstawiciele bez mała wszystkich krajów świata negocjują tekst nowego klimatycznego porozumienia ONZ, którego zawarcia oczekuje się w grudniu tego roku w Meksyku.

Krakowska firma zaprojektuje części dla Airbusa


- Będziemy planować części do Airbusa A 350 - zdradza w rozmowie z Reporterem TOK FM Ireneusz Łuczak, stary firmy ECE. - projekt będzie wykonywany za pomocą systemów trójwymiarowych. Tworzymy wirtualny obiekt, który jest taki jak w rzeczywistości, ale na ekranie komputera. wolno pełnia od początku do końca obejrzeć, obrócić, przystosować jedną część do drugiej - wyjaśnia Łuczak

"Puls Biznesu": zdobądź zieloną dotację


Ruszają konkursy na dotacje i kredyty na proekologiczne inwestycje dla samorządowców i przedsiębiorców. Do zdobycia jest 260 mln zł dotacji i 520 mln zł pożyczek z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) - donosi "Puls Biznesu".

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Nasze biuro nieruchomości działa szczególnie na terenie żar i okolic. Posiadamy

nieruchomości żary

w stałej ofercie. Z nami znajdziesz odpowiednie mieszkanie żary czy dom na terenie żar lub w pobliżu żar.