Zwłoki Olewnika będą ekshumowane


Z uwagi na nienormalny przebieg procedur dowodowych i ich niejasne wyniki Prokuratura Apelacyjna w Gdańsku zezwoliła na ekshumację zwłok Krzysztofa Olewnika.

Prezydent o zagrożeniach z Unii


Zdaniem Lecha Kaczyńskiego punkt programu Polaków, którzy uważają, że Polska nie jest państwem niepodległym (ok. 33 proc.), myli zagrożenia z faktami . Podkreślił zarazem obrączkowanie właściwej interpretacji traktatu lizbońskiego. W przeciwnym razie sojusz przekształci się w giganta górującego nad państwami narodowymi.

Giełda: krzepki wzrost ze słabą wiarą


WIG20 już o brzasku zamknął lukę bessy z poprzedniego tygodnia na poziomie 2286 pkt, ale okazało się, że są duże problemy w wyjściem wyżej. Tym samym rewolta zadziałał, a kazus nie została wyjaśniona.

Piaget - wyjątkowe zegarki i klejnoty z Szwajcarii


Piaget został umieszczony w Księdze Rekordów Guinnessa jako twórca najcieńszego na świecie samonakręcającego się mechanizmu zegarkowego. Zaczęło się dość prozaicznie w małej wiosce La Cote-aux-Fees w sercu Szwajcarii, niedaleko granicy z Francją.

Panelu nie będzie, bo Gosiewski wybiera sobie dziennikarzy


Zaproponowana z wykorzystaniem europosła marka Migalskiego lista dziennikarzy zaproszonych na zjazd PiS nie spodobała się Przemysławowi Gosiewskiemu, bo uprzedni na niej nazwiska żurnalistów krytykujących partię. poseł wybrał bardziej życzliwych przedstawicieli mediów w efekcie czego panel się nie odbędzie.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Nasze biuro nieruchomości działa szczególnie na terenie żar i okolic. Posiadamy

nieruchomości żary

w stałej ofercie. Z nami znajdziesz odpowiednie mieszkanie żary czy dom na terenie żar lub w pobliżu żar.