Stenka, Fronczewski i Damięcki wskrzesili "Królewnę Śnieżkę"


W poniedziałek, 9 listopada, polscy widzowie mieli szansę zobaczyć najnowszą wersję klasycznego filmu Disneya – "Królewnę Śnieżkę".W polskiej wersji językowej pojawiło się wielu znanych aktorów, między innymi Danuta Stenka, Piotr Fronczewski, Piotr Gąsowski, Marian Opania czy Damian Damięcki.

roboczy tytuł nowego materiału "Kwasożłopów" to "Fishdick 2". Będzie to kontynuacja płyty z coverami, która ukazała się w 1994 roku. były dom Ingmara Bergmana na wyspie FarĂś został zapożyczony przy użyciu norweskiego multimilionera i kolekcjonera Hansa Gude Gudesena, który zamierza stworzyć w tym miejscu środek kulturalne. Lindsay Lohan wystąpi w nowym horrorze japońskiego reżysera Ryuhei Kitamury ("Nocny skłonność z mięsem") - informuje portal Bloody-disgusting.comOwacją na stojąco i wykonaną na bis za pomocą Leszka Możdżera kilkunastominutową wariacją na kwestia głównego motywu muzycznego z filmu "The Banquet" zakończył się pierwszy występ 3. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Brytyjski całość The Prodigy wystąpi 22 maja na warszawskim Torwarze. R.H. Greene zamierza na początku 2010 roku rozpocząć prace nad obrazem "Slide" o Jimim Hendriksie, ma chociaż niejaki problem.

Zakończyły się nagrania do XVII edycji "Pocztówki do Św. Mikołaja". W akcji uczestniczyli m.in. Ania Wyszkoni, Olek Klepacz (Formacja Nieżywych Schabuff), Małgorzata Ostrowska i Wojtek Łuszczykiewicz (Video).

Piąty album filatelistyczny norweskiej formacji Gazpacho, której muzyka określana jest za pośrednictwem krytyków mianem "klasyczny post ambientowy nocny atmosferyczny folk world rock", ukaże się 7 grudnia. 19 lutego, czyli w najbliższy piątek, w kinach pojawi się "Autor Widmo", nieznany film Romana Polańskiego, dostosowanie bestsellerowej powieści Roberta Harrisa "Ghostwriter".

Historyk, eseista, mędrzec sztuki Wiesław Juszczak został laureatem nagrody im. Ksawerego i Mieczysława Pruszyńskich przyznawanej za pośrednictwem krajowy PEN Club. Wręczenie nagrody odbędzie się w piątek 23 kwietnia w Warszawie. Laudację wygłosi Włodzimierz Lengauer. pracownia Dreamworks oznajmiło, że pierwsze danie trzy części kultowego obrazu o zielonym ogrze, zostaną przekształcone w 3D. choć w najbliższych dniach pojawi się w Polsce kilku znakomitych wykonawców ze świata, odbywać się będą w cieniu imprez, którym patronują ikony polskiego rocka - swoje święto we Wrocławiu mają fani nieodżałowanej Republiki, a w stolicy Brygady Kryzys (tudzież wszystkich innych wcieleń Roberta Brylewskiego).Nie od dziś wiadomo, że bójki miedzy kobietami są niezwykle zaciekłe. Na własnej skórze przekonają się o tym bohaterowie serialu "Usta Usta". Członkowie grupy Fall Out Boy postanowili jak najlepiej wykorzystać trwanie po zawieszeniu działalności zespołu, zakładając nową metalową formację z muzykami Anthrax i Every Time I Die. Po trzydniowym pobycie w szpitalu Majka Jeżowska jest już w domu. Wokalistka jutro (16 grudnia) ma zamysł wrócić na scenę.

Jan Bo: Rockowo o miłości


Wykorzystując ciszę w Lady Pank, gitarzysta Janusz Borysewicz poszedł w ślady wokalisty Janusza Panasewicza i przygotował solowy album.

Cannes 2010: "Fair Game" nie porywa, ale i nie rozczarowuje


stale mnie zastanawia, co takie filmy jak "Fair Game" robią w konkursach głównych takich festiwali jak Cannes - pisze o najnowszym dziele Douga Limana nasza korespondentka z Cannes.

Posłuchaj zremiksowanego Hey!


Zapraszamy do ekskluzywnego przedpremierowego odsłuchu piosenek grupy Hey! Codziennie w serwisie Muzzo.pl zamieścimy jedną nową piosenkę z płyty "RE-MURPED", która zawiera nowe wersje utworów grupy z albumu "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!".

błona fotograficzna o skarbie w Łodzi


przed wojną żydowski człowiek biznesu ukrył na terenie jednej z posesji w Łodzi skarb. Cenną pamiątkę chcieli wykopać jego potomkowie, niemniej jednak uniemożliwiono im to, jako że dzisiaj nieruchomość należy do wojska - ujawnił dokument w szwedzkiej telewizji SVT.

nowy celuloid Luka Bessona. Zwiastun!


W sieci pojawił się forszpan nowego filmu luka Bessona "Les Aventures extraordinaires d'Adele Blanc-Sec".

Nasze biuro nieruchomości działa szczególnie na terenie żar i okolic. Posiadamy

nieruchomości żary

w stałej ofercie. Z nami znajdziesz odpowiednie mieszkanie żary czy dom na terenie żar lub w pobliżu żar.